W Polsce mamy dwa duże magazyny energii podpięte są do sieci przesyłowej, obsługiwanej przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Są to elektrownie szczytowo pompowe w Czymanowie (Stacja Żarnowiec) i Międzybrodziu Bialskim (Stacja Bujaków). Ich łączna moc zainstalowana to około 1 250.
[Wersja PDF]
Według standardów IEC 61215, instalacja fotowoltaiczna odporna jest na gradobicia o średnicy 25 mm. Deszcz, nierzadko idący w parze z dużym zachmurzeniem ma swoje wady i zalety dla instalacji. Wadą jest zmniejszona wydajność paneli, zaletą zaś oczyszczanie modułów przez deszcz z.
[Wersja PDF]
Usuwa linię do najbliższej stacji, pinezki wyszukiwania, elementy pomiaru odległości i powierzchni oraz znacznik lokalizacji. Generuje i kopiuje do schowka link do Twojego aktualnego widoku na mapie, w tym zaznaczone filtry i poziom przybliżenia.
[Wersja PDF]
W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i certyfikowane szafy na akumulatory litowo-jonowe oraz pojemniki na baterie. Produkty od europejskich dostawców, zgodne z najnowszymi normami i wymaganiami służb kontrolnych. Zaufaj doświadczeniu i postaw na bezpieczeństwo swojej firmy.
[Wersja PDF]