Systemy on-grid, zintegrowane bezpośrednio z siecią dystrybucyjną, lub hybrydowe z magazynami energii, wymagają zgodności z normami bezpieczeństwa jak PN-EN 50549 oraz pisemnej aprobaty operatora, takiego jak PGE czy Tauron, co umożliwia płynne połączenie z istniejącą.
[Wersja PDF]
Mobilny kontener solarny o długości 20 stóp firmy HighJoule oferuje 80 kW energii słonecznej przy użyciu wysoce wydajnych modułów 480 W. Dzięki konstrukcji klasy przemysłowej jest doskonałym wyborem dla średniej wielkości, skalowalnych instalacji poza siecią lub półsieciowych.
[Wersja PDF]
Czy wiesz, że napięcie w Twojej sieci elektrycznej przechodzi istotne zmiany? Poznaj aktualne normy i standardy dotyczące dopuszczalnego napięcia w Polsce. Dowiedz się, jak te zmiany wpływają na bezpieczeństwo i efektywność Twoich instalacji elektrycznych.
[Wersja PDF]
Jako notowany na NewConnect multidystrybutor sprzętu OZE, mamy przyjemność zaoferować Państwu szeroką gamę produktów, w tym domowe magazyny energii renomowanych marek takich jak Kehua, Deye, Leapton oraz CFE.
[Wersja PDF]