Z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zasilania awaryjnego i generatorów zasilanych energią słoneczną, Lipower jest w stanie badać, rozwijać i produkować przenośne stacje zasilania o mocach 300W, 500W, 1000W i 2000W, a także baterie magazynujące energię domową 48V.
[Wersja PDF]
Jako zaufany producent mikroinwerterów solarnych i kompletnych systemów solarno-magazynowych, oferujemy modułowe rozwiązania do magazynowania energii na balkonach i w ogrodach, magazyny energii C&I oraz hybrydowe rozwiązania sieciowe.
[Wersja PDF]
W niniejszym artykule omawiamy zastosowania, zalety i koszty wdrożenia przemysłowych magazynów energii o pojemnościach 1 MWh i 2 MWh, przedstawiamy ich budowę oraz funkcjonalności, a także analizujemy czynniki wpływające na opłacalność inwestycji.
[Wersja PDF]
Celem programu jest poprawa stabilności pracy Krajowej Sieci Energetycznej (KSE) oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju poprzez wsparcie budowy magazynów energii elektrycznej o mocy nie mniejszej niż 2 MW oraz pojemności nie mniejszej niż 4 MWh, przyłączonych do sieci.
[Wersja PDF]