Obudowa zewnętrzna 30U to profesjonalna szafa techniczna do magazynów energii, systemów PV i przemysłowych. Solidna stalowa konstrukcja o klasie szczelności IP55 chroni moduły LiFePO₄, BMS i osprzęt DC przed warunkami atmosferycznymi.
[Wersja PDF]
Dostępna moc paneli JA Solar zależy od serii i wynosi od 405W do 625W, z większymi modelami przeznaczonymi głównie do instalacji przemysłowych i farm fotowoltaicznych. 0X oferują wyższe moce przy zachowaniu kompaktowych wymiarów.
[Wersja PDF]
Współpracuje z szafami magazynu energii i falownikami fotowoltaicznymi, zapewniając stabilną dystrybucję energii i skoordynowane zarządzanie energią. Zaprojektowany z klasą ochrony IP54 dla większego bezpieczeństwa. Charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji i.
[Wersja PDF]
Porównanie efektywności energetycznej DC a AC jest tematem intensywnych badań i dyskusji w świecie energetyki. Każdy z tych rodzajów prądu ma swoje zalety i wady, które ujawniają się w różnych zastosowaniach.
[Wersja PDF]